top-image

O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Dek-Pol” Spółka Jawna istnieje w branży systemów dachowych, elewacyjnych jak i wykończeń wewnętrznych już od maja 1995 r. Drogę do obecnej pozycji firma zawdzięcza Państwa zaufaniu oraz wytrwałości w dążeniu do zaspokojenia potrzeb klienta jak i jakości wykonywanych inwestycji oraz dostarczanych produktów.

Od  początku   istnienia  firmy, na   pierwszym miejscu   zawsze  stawiana  jest jakość  wykonania   zamówienia  oraz  zadowolenie  klienta.   Bogate  doświadczenie i kilkunastoletnia praktyka pozwala nam na zaoferowanie Państwu materiałów jak i usług najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych betonowych i ceramicznych, rynien cynkowo-tytanowych, ocynkowanych, miedzianych i PCV, komunikacji dachowej, zabezpieczeń przeciwśniegowych, folii i membran dachowych, systemów elewacyjnych (docieplenia oraz renowacje), kostek brukowych znanych i renomowanych producentów m.in. IBF, Wienerberger, Caparol, Dufa, Mage, IVT, KAEM, ZM Silesia, Rheinzink i innych.

Współpracując z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo, obsługę oraz profesjonalne wykonanie usług.

* SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NAMI *

STAWIAMY NA JAKOŚĆ…

BOGATA OFERTA SPRZEDAŻOWA POŁĄCZONA Z FACHOWYM DORADZTWEM ORAZ PROFESJONALNYM WYKONYWANIEM USŁUG

KONTAKT

ul. Kolejowa 3-4
58-570 Jelenia Góra
tel. 75 7556915
fax 75 7556925
e-mail: biuro@dek-pol.eu